KRUHOVÝ TRÉNINK ...aneb 30 minut ke štíhlosti stačí

Kruhový trénink je krátké, motivující, intenzivní a efektivní cvičení. Kruhový trénink splňuje všechny požadavky moderní uspěchané ženy. Cvičení je koncipováno tak, aby vyhovovalo všem nárokům hektického života. Kruhový trénink je komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu. Během 30 minut se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé po 45 vteřinách.

Na kruhový trénink můžete přijít kdykoliv v otevírací době a bez objednání (vyjímkou je první trénink s trenérkou). Nastoupíte na jakékoliv volné stanoviště a přesouváte se v kruhu stejným směrem jako ostatní. To vše pod dohledem zkušené trenérky, která Vám ráda poradí a provede Vás začátky ve studiu.

Při kruhovém tréninku cvičíte na speciálních posilovacích strojích, které jsou vyrobeny pro ženy každého věku i kondice. Jedná se o sestavu 10 hydraulických pístových strojů, které zaručují pozitivní i negativní rezistenci pro dosažení maximálního efektu cvičení. To znamená, že na našich strojích jednou skupinou svalů provádíte tlak a opačnou svalovou skupinou tah. Taková intenzita cvičení vede ke snadnému zvýšení a udržení požadované tepové frekvence v tzv. aerobní zóně, kde spalujete tuky. Každou vteřinu cvičení využíváte efektivně díky našim strojům, což je velkou výhodou oproti posilovacím strojům se závažím. Při zapojování opačných svalových skupin dochází k rovnoměrnému procvičení a posílení svalů. Cvičení proti hydraulickému odporu je bezpečné a zvládne ho každý. Nastavení odporu je možné od 1 do 6, takže trénink uspokojí nejen začátečnice, ale i vytrénované sportovkyně.

Hlavní výhody cvičení:

  • rychlé a efektivní cvičení
  • celková doba cvičení dvou okruhů je pouhých 34 minut-cvičit však můžete, jak dlouho chcete
  • odborný dohled našich trenérek
  • u nás na stroj nečekáte, přijdete a můžete cvičit
  • stačí cvičit 30 minut 3 x týdně a po krátké době uvidíte výsledky

Co potřebujete na lekci:

Doporučujeme sportovní oblečení pohlcující pot, pevnou sálovou obuv, alespoň 0,75l pitné vody, carnitin drinku nebo iontového nápoje a menší ručník na osušení.

Otevírací doba pro kruhový trénink:

LETNÍ PROVOZ: Po-Čt: 16:30-20:00, Pá: 16:30-19:00, Ne: 17:30-20:00

U NÁS NEPLATÍTE ŽÁDNÉ ZÁPISNÉ

U NÁS MÁTE PRVNÍ TRÉNINK ZDARMA

Přerušení členství: 

U nás můžete přerušit členství z důvodu nemoci či dovolené. Členství na 1 měsíc lze přerušit na dobu 7 dní POUZE NA ZÁKLADĚ POTVRZENÍ OD DOKTORA. Členství na 3 měsíce můžete přerušit 1x až na dobu 14 dní. Členství na 6 měsíců lze přerušit 2 x 14 dní a roční členství celkem 3 x 14 dní. Dovolenou hlaste předem a nemoc v jejím počátku. Pokud onemocníte na delší dobu je potřeba donést lékařské potvrzení.

 

Jedinečný kruhový trénink v Hradci Králové za nejlepší cenu. Efektivní, rychlé a motivující cvičení na strojích uskupených do kruhu je vhodné pro každou ženu.